A+ A A-

Folia magnetyczna na samochodzie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Folia magnetyczna jest atrakcyjnym nośnikiem reklamy i informacji wizualnej, szczególnie dla firm posiadających własny transport lub zatrudniających akwizytorów pracujących w terenie. Naniesiona przy jej pomocy grafika jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczeń lakieru, co jest podstawowym mankamentem zwykłych folii samoprzylepnych, nie mówiąc już o malowaniu. Może posłużyć jako forma tymczasowej zamiany prywatnego samochodu na samochód firmowy. Jest tania i skuteczna. Obecnie folia magnetyczna jest szczególnie chętnie stosowana przez przedsiębiorstwa taksówkowe

 Jak dbać o folię magnetyczną?

Powierzchnia, na którą będzie nakładana folia magnetyczna, podobnie jak brązowa powierzchnia samej folii nie może być wilgotna ani zawierać błota, kurzu ani innych obcych ciał. Folia nie powinna być używana na powierzchniach nie w pełni metalicznych, powierzchniach metalowych wielokrotnie lub świeżo malowanych. Wymaga starannego przygotowania nawierzchni. Dobre efekty daje naniesienie niewielkiej ilości zwykłego pudru dziecięcego na przylegającą brązową powierzchnię folii. 

Pro-Art Studio Reklamy

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie od poniedziałku do piątku 8.00-16.00

Strona: www.reklama.malbork.pl
Więcej w tej kategorii: « Ulotka pozostaje na szybie


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Pro-Art Studio Reklamy Marcin Klaczyński 2000-2017