A+ A A-

Reklama magnetyczna

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Folia magnetyczna jest bardzo dobrym nośnikiem reklamy i informacji wizualnej, szczególnie dla firm posiadających własny transport lub zatrudniających akwizytorów pracujących w terenie.

Naniesiona przy jej pomocy grafika jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczeń lakieru, co jest podstawowym mankamentem zwykłych folii samoprzylepnych, nie mówiąc już o malowaniu. Jest tania i skuteczna. Obecnie folia magnetyczna jest szczególnie chętnie stosowana przez przedsiębiorstwa taksówkowe. Grubości: 0,4-0,7mm, szerokość 61cm. Do reklamy na pojazdach zaleca się folię o grubości 0,7mm, ew. 0,6mm. Grafika może być nanoszona metodą sitodruku, folią ploterową bądź za pomocą nadruku na folii solwentowej. Już dziś możecie Państwo zamówić nowoczesną reklamę, która zamieni Wasze auto w ciągu kilku sekund ze służbowego w prywatne.

Wiele firm proponujących tego typu rozwiązania na samochody, często sprzedaje nieświadomym klientom cienkie rodzaje folii magnetycznej, które w żadnym wypadku nie nadają się do montażu na pojazdach. Jest to mało wytrzymała folia, która po krótkim okresie użytkowania po prostu się zrywa, bądź po kilku demontażach zaczyna się rwać.

Pro-Art Studio Reklamy

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie od poniedziałku do piątku 8.00-16.00.

Strona: www.reklama.malbork.pl


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Pro-Art Studio Reklamy Marcin Klaczyński 2000-2017